Event Structuur en besturing

2 oktober 2026

Ontwerpatelier: aan de slag met jouw organisatievraagstuk

Ben je op dit moment bezig met een inrichtingsvraagstuk in jouw organisatie waar je graag eens met een ervaringsdeskundige over wilt sparren? Of wil je met anderen uitwisselen over je vraagstuk en zo je beeld verrijken?

Ontwerpatelier: aan de slag met jouw organisatievraagstuk

 

Op dinsdagmiddag 24 november 2026 organiseren we ons eerste Ontwerpatelier. Geen middag om achterover te hangen en te luisteren: we gaan met jouw vraagstuk aan de slag in kleine groepen. We bekijken je vraagstuk langs het Organisatiekracht-raamwerk en de ontwerpaanpak uit ons nieuwste boek Organisatiekracht. Je wordt daarin begeleid door de organisatieadviseurs én auteurs van het boek en gaat weg met meer inzicht in je vraagstuk en in hoe je het aanpakt.

Misschien denk je aan de volgende vraagstukken:

  • Hoe vertalen we onze nieuwe strategie naar de inrichting van de organisatie?
  • Hoe richten we onze afdeling in? Waarlangs ordenen we de teams?
  • Wat betekent de fusie voor onze verdeling van taken en verantwoordelijkheden?
  • Hoe leggen we beslissingen op de juiste plek in de organisatie neer?
  • Hoe passen we de aansturing aan nu ons team snel groeit?
  • Hoe richten we de samenwerking in tussen twee afdelingen die nu langs elkaar heen werken?

Voor wie? Iedereen die zich binnen een organisatie bezighoudt met een inrichtingsvraagstuk, in een rol als bv. leidinggevende, projectleider, programmamanager, interne organisatieadviseur of HR-adviseur

Wanneer? Dinsdag 24 november 2026, 14.00-17.00

Waar? Utrecht (exacte locatie volgt)

Aanmelden: Dat kan via het onderstaande aanmeldformulier. We houden de groep klein, zodat er ruimte is voor ieders vraag. Beschrijf bij je aanmelding kort waar je aan werkt. Daarna laten we je weten of er een plek voor je is.

Het Ontwerpatelier op 24 november

Het Organisatiekracht-raamwerk